Y174618K6566T9L
MFR.Part #
Y174618K6566T9L
JLCPCB Part #
C4214353
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 18.6566kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS