BFC233617474
MFR.Part #
BFC233617474
JLCPCB Part #
C3295525
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 470nF X1 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS