BFC233617473
MFR.Part #
BFC233617473
JLCPCB Part #
C6514325
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 47nF X1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS