BFC233617153
MFR.Part #
BFC233617153
JLCPCB Part #
C3300455
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 275V X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS