BFC233616333
MFR.Part #
BFC233616333
JLCPCB Part #
C3297995
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 33nF X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS