BFC233614333
MFR.Part #
BFC233614333
JLCPCB Part #
C3299279
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 33nF X1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS