BFC233610684
MFR.Part #
BFC233610684
JLCPCB Part #
C3296475
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 275V 680nF X1 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS