BFC233610105
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233610105
JLCPCB Part #
C6131091
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 275V X1 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS