TNPU120651K0AZEA00
MFR.Part #
TNPU120651K0AZEA00
JLCPCB Part #
C3934160
Description
-55℃~+125℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS