RNC50J7503FRBSL
MFR.Part #
RNC50J7503FRBSL
JLCPCB Part #
C1485374
Description
-65℃~+175℃ 100mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors