RNC50H1802BSR36
MFR.Part #
RNC50H1802BSR36
JLCPCB Part #
C3542083
Description
-65℃~+175℃ 100mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors