AZ23C3V3-E3-08
MFR.Part #
AZ23C3V3-E3-08
JLCPCB Part #
C143048
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 3.1V~3.5V 3.3V 300mW 500Ω 80Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS