RN55D8451FRSL
MFR.Part #
RN55D8451FRSL
JLCPCB Part #
C3486159
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors