CW01082K00JE733
MFR.Part #
CW01082K00JE733
JLCPCB Part #
C1823016
Description
-65℃~+350℃ 13W 82kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS