AZ23C18-HE3-08
MFR.Part #
AZ23C18-HE3-08
JLCPCB Part #
C6126937
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@14V 17.1V~18.9V 170Ω 18V 300mW 50Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS