AZ23B8V2-E3-18
MFR.Part #
AZ23B8V2-E3-18
JLCPCB Part #
C5571735
Description
1 Pair Common Anode 100nA@6V 300mW 50Ω 7Ω 8.04V~8.36V 8.2V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS