RN55E90R9FRSL
MFR.Part #
RN55E90R9FRSL
JLCPCB Part #
C1793628
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors