AZ23B30-E3-18
MFR.Part #
AZ23B30-E3-18
JLCPCB Part #
C7079088
Description
1 Pair Common Anode 100nA@22.5V 300mW 30V 80Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS