AZ23B20-HE3-08
MFR.Part #
AZ23B20-HE3-08
JLCPCB Part #
C7079074
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@15V 19.6V~20.4V 20V 300mW 50Ω 50Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS