AH1003R300JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH1003R300JE66
JLCPCB Part #
C1569628
Package
Plugin
Description
100W 3.3Ω ±100ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS