AH0754R700JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH0754R700JE66
JLCPCB Part #
C1569501
Package
Plugin
Description
4.7Ω 75W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS