AC05AT0002201JAC00
MFR.Part #
AC05AT0002201JAC00
JLCPCB Part #
C1368119
Package
Plugin,D7.5xL18mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -55℃~+250℃ 2.2kΩ 5W Wirewound Resistor ±5% 插件,D7.5xL18mm Through Hole Resistors ROHS