TNPU06034K99AZEN00
MFR.Part #
TNPU06034K99AZEN00
JLCPCB Part #
C3945617
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS