AC03000009100JAC00
MFR.Part #
AC03000009100JAC00
JLCPCB Part #
C1399145
Package
Plugin
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 3W 910Ω Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS