Y40652K40230Q0W
MFR.Part #
Y40652K40230Q0W
JLCPCB Part #
C4136760
Description
-55℃~+225℃ 2.4023kΩ 800mW ±0.02% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount