695D475X0035F2T
MFR.Part #
695D475X0035F2T
JLCPCB Part #
C1960886
Package
2414
Description
-55℃~+125℃ 2.7Ω 35V 4.7uF ±20% 2414 Tantalum Capacitors ROHS