SFR2500008209JR500
MFR.Part #
SFR2500008209JR500
JLCPCB Part #
C3483319
Description
-55℃~+155℃ 400mW 82Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS