695D335X9050F2T
MFR.Part #
695D335X9050F2T
JLCPCB Part #
C1961940
Package
2414
Description
-55℃~+125℃ 3.2Ω 3.3uF 50V ±10% 2414 Tantalum Capacitors ROHS