678D107M040CD3DE3
MFR.Part #
678D107M040CD3DE3
JLCPCB Part #
C1604245
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 165mΩ 266mA@120Hz 3000hrs@105℃ 40V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS