RN60E7681FBSL
MFR.Part #
RN60E7681FBSL
JLCPCB Part #
C1429874
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors