Y16259K40000T0W
MFR.Part #
Y16259K40000T0W
JLCPCB Part #
C3931822
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.4kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount