5KP78A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP78A-E3/51
JLCPCB Part #
C1667373
Package
P600
Description
126V 2uA 39.7A@10/1000us 5kW@10/1000us 78V 95.8V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS