5KP75A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP75A-E3/54
JLCPCB Part #
C1974431
Package
P600
Description
121V 2uA 41.3A@10/1000us 5kW@10/1000us 75V 92.1V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)