5KP54A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP54A-E3/54
JLCPCB Part #
C1976423
Description
-55℃~+175℃ 2uA 54V 57.4A@10/1000us 5kW@10/1000us 66.3V 87.1V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)