5KP33A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP33A-E3/51
JLCPCB Part #
C3714229
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 33V 36.7V 53.3V 5kW 93.8A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS