5KP26AHE3/73
MFR.Part #
5KP26AHE3/73
JLCPCB Part #
C3713212
Description
-55℃~+175℃ 119A 26V 28.9V 2uA 42.1V 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS