5KP188A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP188A-E3/51
JLCPCB Part #
C1667370
Description
-55℃~+175℃ 15.2A@10/1000us 188V 209V 2uA 328V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS