BZX55C4V7-TR
MFR.Part #
BZX55C4V7-TR
JLCPCB Part #
C3734616
Description
1 Independent 1Ω 4.4V~5V 4.7V 500mW 500nA@1V 60Ω DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS