595D474X0035A4T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D474X0035A4T
JLCPCB Part #
C1964044
Package
1507
Description
-55℃~+125℃ 35V 4.3Ω 470nF ±20% 1507 Tantalum Capacitors ROHS