595D337X96R3D2W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D337X96R3D2W
JLCPCB Part #
C4950746
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 140mΩ 330uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS