TAJE227K010RNJ
MFR.Part #
TAJE227K010RNJ
JLCPCB Part #
C1955205
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS