595D334X9050A4T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D334X9050A4T
JLCPCB Part #
C4951840
Package
1507
Description
-55℃~+125℃ 330nF 50V 8.1Ω ±10% 1507 Tantalum Capacitors ROHS