595D106X9004T2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D106X9004T2T
JLCPCB Part #
C1962335
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4V 7.8Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS