594D476X0025D2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
594D476X0025D2T
JLCPCB Part #
C4987431
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 130mΩ 25V 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS