T491D686K016AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D686K016AH
JLCPCB Part #
C1959733
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 68uF 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors