Y174638K0000Q4R
MFR.Part #
Y174638K0000Q4R
JLCPCB Part #
C4177754
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 38kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount