593D157X9010E2TE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
593D157X9010E2TE3
JLCPCB Part #
C1955776
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 150uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS