Y1441106R000F9L
MFR.Part #
Y1441106R000F9L
JLCPCB Part #
C1488397
Description
-55℃~+125℃ 106Ω 1W ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS