592D686X06R3B2T20H
MFR.Part #
592D686X06R3B2T20H
JLCPCB Part #
C1963152
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 500mΩ 6.3V 68uF ±20% 1611 Tantalum Capacitors ROHS