Y006080K0000T9L
MFR.Part #
Y006080K0000T9L
JLCPCB Part #
C1478393
Description
-55℃~+125℃ 250mW 80kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS